| Annelise a întrebat:

Am o problema cu jocul metin. sunt la lv 7. am niste sarcini de indeplinit, ma duc la persoanele respective ( imi arata sageata deasupra lor ), dau click si nimic. ar fi trebuit sa imi apara casuta de dialog. de ex trebuie sa ma duc la gardianul orasului dau click pe el si nu se intampla nimic. ce pot face? multumesc

2 răspunsuri:
| Yaso a răspuns:

Reinstaleaza jocul!

| overdrive a răspuns:

Nu poti face nimic. Are jocul bug. Asa mi se intampla si mie la unele questuri. I-ti sugerez sa nu mai joci jocul ala. Papa :*