| Smi_Ioana_1997 a întrebat:

As dori sa-mi spuneti un itinerariu frumos in tara, cateva orase si locuri care merita vazute happy dau funda!

4 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Deci,Brasovul-Cetatea,Poiana,Centrul,si multe altele,foarte frumos
Sinaia-Castelul Peles
Sighisoara,Sibiu, Clujul, Iasul, o gramada, bani sa ai laughing

| AndreeLolla a răspuns:

Judetul hunedoara

| rapp2020 a răspuns:

Un oras frumos e Timisoara si cluj-napoca.Si ar mai fi castelul de la hunedoara

| epurasu a răspuns:

Ok! cu plecare din ce judet!?-apoi mai discutam, altfel...eu i-ti indic poate Maramuresul si tu esti din... Orsova-nu se potriveste!-adica este mai greu de realizat.