| onutzaony a întrebat:

As putea gasi undeva in zona Campinei sau a Ploiestiului jocul sims? Va rog sa raspundeti cat de repede puteti! Funda. mersi

6 răspunsuri:
| MaDaLyNaInNa a răspuns:

Buna, eu nu stiu daca se gaseste dar ar trebui sa cauti pe net sa afli. Pa :*

| Rayyy a răspuns:

Buna!
Jocurile Sims 2 si Sims 3 le gasesti in orice magazin din reteaua Diverta, Media Galaxy, Domo sau Altex, la sectiunea 'Jocuri PC'.
Nu stiu cu exactitate la care Sims te refereai, insa daca vorbeai de Sims 1, acesta nu mai este demult pe piata.

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la ploiesti il poti gasi la Carrefour big grin

| xtina a răspuns:

Daca exista Mall in Campina, poti sa il gasesti in Diverta.

| BoGdAnBeSt a răspuns:

Da in carrefour ploiesti. Dar il poti gasi si pe net gratis dar trebuie sa instalezi Sims 2 original si apoi celelalte pack-uri(FreeTime, ApartamentLife etc)Succes.

| TatooMaker a răspuns:

Il gasesti in Ploiesti in mallul vechi la Diverta sau la Carrefour.