Întrebare recomandată | Cezarul a întrebat:

As vrea ca la primavara cand se incalzeste sa plec cu cortul intr-o zona de camping cu prietenii.Caut ceva in zona Moldovei..maxim 300 km de Iasi, poate au fost unii din voi si au gasit o locatie misto happy

5 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Este o locaţie lângă Prut. Locul ar fi cam pe lângă vamă, la vreo 30-40 km de Galaţi din câte îmi amintesc. E o locaţie faină şi sunt locuri pentru corturi exact lângă Prut.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Campulng moldovenesc,vatra dornei,rarau,giumalau, manastirile din sv, agapia, voronet, putna.muntii durau, ceahlau, cascada duruitoarea....vin si eu!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

300 km de Iasi= Buzau, Bistrita, unde te crezi in mijlocul Rusiei sa crezi ca ai o raza de 300km din Iasi si sa fie in Moldova? iti recomand Cheile Bicazului, Vatra Dornei, Borsec, Putna, Moldovita, etc

| onasis1961 a răspuns:

Pe malul Moldovei intre Gura Humorului si Voronet

| mola a răspuns:

La Putna e foarte frumos.