| razadeluna a întrebat:

As vrea odata sa vizitez Palatul Parlamentului...nu stiti cam cat dureaza o asemenea vizita, si cate sali din cladire sunt deschise pentru turisti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net n-am gasit decat informatia ca intre 13-14 feb 2010 a fost vizitat gratuit, mai scrie ca grupuri organizate il pot vizita in fiecare zi, orarul de vizitare a fost 10-16, celmai bine ar fi sa dati un telefon la informatii cereti nr si va informati.