| cristi987 a întrebat:

Ati fost in delta dunarii? cum e eu stau in tl dar nici o data nu am reusi sa merg! cine a fost sa-mi spuna daca platesc cazarea degeaba sau merita vazut!
funda!

Răspuns Câştigător
| wildlyon a răspuns:

Eu am fost in delta.este superb:X
partea proasta este ca iti trebuie pe cineva care cunoaste locurile ca daca eu e destul de greu...chiar merita vazuthappy

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Daca nu ai vazut niciodata apa merita vazutwinking
Mie in afara de numarul impresionant de tantari si sa dau la peste nu mi-a placut nimic.

| mikyaurash a răspuns:

E si pacat sa nu mergi, stai aproape, eu am venit din bucuresti sa vad rezervatia si m-am mutat definitiv aici. cazarea nu e asa mult 100-160 lei/noapte/camera, poti sa vizitezi canalele, lacurile golovita, complexul razim- sinoe, berze, lebede si pelicani...e superb