| Dan a întrebat:

Ati fost in Muntii Retezat? Mai multe informatii pe blogul Clubului nostru.

http://clubulprietenilor.wordpress.com/2009/08/17/muntii -retezat/

Răspuns Câştigător
| nicoleta_7429 a răspuns:

Din pacate nu am fost si regret foarte mult asta. Sper ca in curand sa ajung acolo. Stiu ca este un loc minunat si merita vazut. Avem atatea locuri frumoase in tara dar nu stim sa le apreciem. Preferam sa mergem in strainatate iar strainii prefera locurile noastre.

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Ai grija ca te poti alege cu o suspendare pentru asta.

Psihoyounger

| Cryssy a răspuns:

Nu. Nu am fost. Dar mi-as dori.

| cLaudYu a răspuns:

Nici eu nu am sad