| Liliak a întrebat:

Ati fost sau cunoasteti hotel bun in Turcia, eventual Kusadasi.ma refer la hotel all inclusive, plaja exotica, mai salbatic, dar totodata conditii excelente? astept parerile si sfaturile voastre.va multumesc

2 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

In Kusadasi nu am fost.In schimb am fost in Alanya si in Bodrum
In Alanya am fost la un hotel superb. Fara exceptie:) Am fost acum doi ani si am ramas socata.Totul e all inclusive.Mananci si bei pana te saturi. Are 6 piscine, sala de jocuri cu net, si 7000 si ceva de camere.Are si casute:) hotelul se numeste Long Beach Resort&Spa http://www.hotellongbeachresort.com/en/index.html asta e site-ul oficial:) As vrea ca si vara asta sa merg cu parintii pentru ca a fost suuuper atunci >:D< aa si in Bodrum am fost, tot in Turcia la un hotel Royal Asarlik Beach :) si aici mi-a placut mult. Cel mai frumos a fost cand ma plimbam seara in noptile calduroase cu verisoara mea prin bazar. http://www.royalasarlikbeach.com/ asta e site-ul oficial:). Sper ca ti-am putut fi de ajutor:*

| HBK a răspuns:

Kustur Club e un hotel foarte bun cu tot ce vrei tu. Poate asta cauti.