| DarkShina5566 a întrebat:

Ati vizitat statiunea Nessebar din Bulgaria? Cum vi s-a parut? Astept cat mai multe pareri. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Frumoasa statiunea si serviciile bune. Aproape de granita cu Turcia serviciile sunt mai bune decat in statiunile vecine cu litoralul romanesc.Dezavantajul este drumul mai lung prin Bulgaria unde politistii te pandesc si te "ard" pentru orice greseala.

1 răspuns:
| luisanamy a răspuns:

Este un loc minunat, mie imi place ca e foarte aproape de Turcia. Sunt inebunita dupa traditia lor.