| iuliaoprea a întrebat:

Avion, tren si autocar? Ce recomandati? Cat costa un bilet Bucuresti - Bratislava? Dar Bucuresti - Geneva?

Răspuns Câştigător
| Laly_4113 a răspuns:

De la 205 pana la 250 EUR

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cu ce mijloc de transport vrei sa te deplasezi? Pentru ca in functie de mijlocul de transport diferentiaza pretul.

| EXIMTUR.RO a răspuns:

Salut,

Tariful unui bilet de avion depinde de data in care se face calatoria. Poti sa ti faci rezervarea online la: http://www.eximtur.ro/rezervari-bilete-avion.html, sau poti sa imi trimiti un mesaj cu toate datele sa iti facem o oferta cat mai buna!

O vacanta cat mai placuta!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Un bilet de ce? De avion, de tren, de autocar, de vapor? Decide-te mai intai cu ce vrei sa mergi.

| crico a răspuns:

Tot o sugestie de transport, poate cea mai ieftina: autostopul civilizat. Da un anunt pe www.cumasina.net si gaseste un sofer care face traseul asta.

| dichi a răspuns:

Eu iti recomand compania de transport international de persoane Mayer & Mayer. au preturi bune si conditiile in autocare sunt de 5 stele. Vezi detalii pe www.mayer-transport.ro