| AleDia a întrebat:

A fost cineva in alte tari sau locuieste cineva? Daca da, imi puteti spune cum este viata acolo, preturile si SISTEMUL DE INVATAMANT. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Deci in strainatate (nu conteaza unde) viata este mult mai frumoasa deoarece ai mai multe posibilitati si mult mai multe lucruri frumoase de facut! Preturile sunt aproximativ la fel cu cele de la noi. Diferenta este ca acolo salariile sunt mult mai mari! De aceea aproape toti vor sa plece din tara.

| PedoBarbie a răspuns:

E cam la fel de frumos, dar mai bine.