| marinusha a întrebat:

a fost cineva la hotel MARAMI-SINAIA? pareri, impresii? multumesc!

1 răspuns:
| rossi46 a răspuns:

Este un hotel de 3 stele dar sa nu te astepti la cine stie ce grad de confort pentru ca vei ramane dezamagita. Situarea hotelului este foarte buna, langa Peles, in drum spre Furnica. Constructia este in stilul specific zonei insa hotelul este destul de mic iar camerele nu sunt spatioase deloc. Daca te vei caza la etaj v-a trebui sa faci ceva sport urcand pe scari pentru ca nu are lift. Are o sala de fitness cu dotari cam saracacioase, sauna si jacuzzi. In rest, televizor cu cablu, telefon, internet si minibar in camera. Pertotal, chiar daca este putin claustrofob, hotelul este ok insa tarifele sunt cam mari raportate la calitate si confort.