| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Buna allz... A fost cineva la Napolii? Maine merg si eu si ma intereseaza sa stiu ce as putea sa vizitez? Obiective turisitce, niste magazine misto. O sa fac si shopping.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Eu am fost la Roma dar odata cand am trecut la Napoli era mizerie mare sa stii idute laRoma e mai frumos ai de vizitat:Colloseum, Fantana Broastelor si multe altele.

5 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Vulcanul Vezuviulove struck

by daiiwinking

| alina_7577 a răspuns:

Vezi sa nu te alegi cu un glonte in caplaughing

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Nu m-am ales cu un glonte dar dar cu o perere de rau spun ca este ub oras murdar si vechi.In schimb sunt magazine la greu unde poti face shopping la greu. Iar preturile sunt pe toate gusturile!

| TatianaIstrate a răspuns:

Daca revii in Napoli ar fi misto sa arunci un ochi si pe obiectivele de aici. Sunt activitati alternative, dar misto -- https://escapism.ro/2016/02/23/ce-poti-face-in-si-pe-langa-napoli/