| utilizator1 a întrebat:

am absolvit in vara anului 2011 FEAA - ECTS IASI (comert, turism si servicii) iar de curand am citit pe 2 bloguri, in care erau prezentate specializarile de la FEAA, cum ca absolventii de la ECTS la finalizarea studiilor, daca doresc, pot primi un brevet.
Intrebarea mea este, ce ar trebui sa fac ca sa pot obtine respectivul brevet?
Nu sunt din Iasi, de aceea am preferat sa intreb aici in caz ca sunt persoane care stiu de respectivul brevet.

O zi buna.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da un telefon la facultate, cei de acolo sunt cei mai in masura sa-ti dea un raspuns corect si ce trebuie sa faci pentru obtinerea acelui brevet. Numai bine!