| Anee0 a întrebat:

Am o intrebare putin mai absurda probabil. In poza din pasaport sunt bruneta cu breton si parul drept, iar acum in prezent am parul cret si as dori sa ma fac blonda inainte de calatorie, credeti ca aceasta schimbare mi-ar provoca probleme la aeroport? (precizez ca voi calatorii in afara Europei si buletinul nu imi va fi de folos), multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imaginea faciala trebuie sa corespunda cu cea din cartea de identitate ori pasaport, in rest nu conteaza si nu o sa ai probleme. Numai bine!

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu cred ca o sa fie vreo problema, doar fata nu ti-ai schimbat-o.

| motanilapufaila a răspuns:

Pai dacaca-ti faceai o poza la fufa bine epilata putea-i sa-ti faci la cap (daca-l ai) ce coafura vrea muschi tai (daca-i ai)