| Roxx_2269 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare, si e destul de urgent.

Unde pot gasi cazare ieftina pentru 3 persoane in Viena sau pe langa Viena, pentru o zi?
Nu am nevoie de mare lucru, doar sa am unde sa dorm. Mi-ar conveni si la 1-2 stele.

Va rog mult ajutati-ma!
dau funda:*

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

O pensiune: PENSIUNEA LUCINEL www.cazare-austria.ro. E inainte de aeroport, cam 20 min de mers cu masina pana in centru Vienei, au preturi de la 39 euro / zi camera.

| ikram a răspuns:

Http://www.pension-anzengruber.at/main_ro.htm
http://www.wien-pension.at/
http://www.booking.com/searchresults.ro.html?aid=319856; label=vienna-MlNPUed1vgsJmlFeU2mKrQS4119681653; sid=272a7d7497a4325f13066df2a2838551; checkin_monthday=4; checkin_year_month=2010-11; checkout_monthday=5; checkout_year_month=2010-11; city=-1995499; class_interval=1; radius=30; si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi; ss=Viena; ss_all=0; ssne=Viena; class=1

| cmm a răspuns:

Intra pe booking.com, cere rafinare cu pret, gasesti tot ce vrei eu numai asa fac cazarea peste tot in lume

| zuzu1 a răspuns:

Intra pe booking.com, cere rafinare cu pret, gasesti tot ce vrei eu numai asa fac cazarea peste tot in lume.