| robyroby a întrebat:

Am si eu o intrebare. Cum pot sa imi promovez blogul?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Peste tot pe unde mai ai tu conturi.pe hi5, pe mess, peste tot
chiar si pe TPU, dand multe raspunsuri sau punand multe intrebari aici pe site, vei atrage lumea sa intre p profilul tau si astfel vor intra si pe blogul tau.asadar,multa bafta! :*

7 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Pune'l la stts.lasa massuri gen "post nou"
si de ce nu.aici pe TPUhappy
:* bfata

| robyroby explică:

Daca il pun aici, cred ca ma voi alege cu suspendarea contului worried.

| sergent91 a răspuns:

Pai pune-l la status la mess sau pune-l aici ca sa vedem despre ce blog e vorba

daniela
| daniela a răspuns:

Pe toate conturile pe care le ai... da un semnal ca ti-ai facut blog

| ExperTutorial a răspuns:

Uite aici un raspuns concret si explicativ :
http://expertutorial.ro/cum-imi-promovez-site-ul-blog-ul