| Heloooo366 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare.
Stie cineva daca in Bulgaria se poate plati cu tichete de vacanta? Si daca da, imi puteti spune un hotel, sau ceva, locația sa fie la mare.

5 răspunsuri:
| badpanda a răspuns:

De ce crezi ca au inventat tichetele de vacanta?
Ca sa stai in tara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu. Doar nu o sa vina bulgarii sa deconteze la guvernul României

| anonimg a răspuns:

Tichetele de vacanta se folosesc numai pe teritoriul României. Și nu toate hotelurile și restaurantele acceptă astfel de tichete; de aceea trebuie să suni mai înainte locațiile unde vrei să te cazezi și unde vrei să iei masa.

| mihai69 a răspuns:

Nu.
Se folosesc doar în România.

| Sorin_Dumitru_1968 a răspuns:

Sustin si eu ce ti-au raspuns ceilalti... Doar in tara si nu peste tot
Daca vrei pont de cazare in Bulgaria...contra cost iti pot da