| crynutzza a întrebat:

anul acesta imi dau licenta cu tema "Perspectivele turismului de aventura in Romania", din pacate pe internet nu prea gasesc informatii si nici prin biblioteca, inca nu stiu ce studiu de caz sa aleg.in ce zona...alpinism se face mai mult in Bucegi, bungee-jumping prin Cheile Rasnovie, rafting & canioning pe OlT, Mures.As vrea sa aleg o zona pentru studiu de caz in care am mai multe activitati, si nu stiu ce sa aleg...de asemenea daca stiti cumva carti despre turismul de aventura as avea nevoie de titluri.

Răspuns Câştigător
| Danyela23 a răspuns:

Pentru carti fa-ti cont pe library.nu. Acolo cu siguranta vei gasi multe carti disponibile si sunt si gratis. happy

2 răspunsuri:
| okok11 a răspuns:

Buna! iti pot sugera sa te documentezi despre turismul extrem in Serbia! te pot ajuta. daca vrei da-mi mesaj aici pe TPU

| Demian_Anca_1991 a răspuns:

Buna,si eu am aceeasi tema de licenta.cum as putea lua legatura cu tine?