| sufletzel a întrebat:

As avea de facut un drum pana in Targu-Mures. Aveti idee cat este biletul la microbuz? Dar la tren? Si cat dureaza drumul.

6 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pai... depinde de unde pleci, una e de la Reghin si alta e de la Constanta.

| Beya a răspuns:

Pai bine bine. pana la Targu-Mures...da tu de unde vrei sa pleci laughing?

| apples a răspuns:

Sufletel, pisi, esti cam zgarcita la detalii. Nu crezi ca ar fi interesant sa ne spui de unde pleci?
Oricum nu e ca si cum ar fi informatii pe care nu le-ai putea obtine si singura dand un search.

| apples a răspuns:

Drumul dureaza 3 ore si 22 min, apropo. Sa nu uiti sa faci șușu inainte sa pleci.
Drum bun!

| sufletzel explică:

Scuze, am tastat in graba. Din Bucuresti.

| Bibuşca a răspuns:

Faci cu masina vreo 3-4 ore dar cu trenul faci foarte mult.De exemplu de la Bucuresti pana la Constanta faci 2 ore cu masina si 7 ore cu trenul