| Dascalescu_Alina_1993 a întrebat:

As dori niste pareri despre Hotelul Midia din Mamaia? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Bogdana a răspuns:

Adresă: Mamaia, jud. Constanţa, Romania
Telefon: +40 241 831940
Mobil: 0744/650366

Descriere
Hotelul Midia* este amplasat la 100 m de mare, fiind situat in centrul statiunii Mamaia.

Dispune de 90 de camere cu doua paturi si dus. Grupurile sanitare sunt amplasate pe fiecare nivel.

Tarifele se pot negocia in functie de durata sejurului si numarul de locuri solicitate. Turistii vor achita taxa hoteliera pentru prima zi de sejur.

Read more: http://www.besthotels.ro/......amaia.html

| Dascalescu_Alina_1993 explică:

Doream niste pareri a celor care au fost si pot spune de conditii.

| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Uite cateva site-uri cu comentarii de la cei care au fost, eu din pacate nu am fost vreodata.
BOOKING.COM
TURISTINFO.COM
BESTHOTELS.COM