| monikablondie a întrebat:

As dori sa stiu daca a fost cineva in Duni, Bulgaria, hotel Marina Royal Palace ce parere are despre hotel, personal...tot ce tine de concediu.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| jusify a răspuns:

Sincer sa fiu nu-ti recomand acest hotel deoarece pe toti care ii stiu ca sau dus acolo au avut numai necazuri.Incearca Grecia te costa 200 de euro in plus dar ai tot confortul. si este de 1milion de ori mai frumos ca in Bugaria.Credema eu am fost in Grecia

5 răspunsuri:
| monikablondie explică:

Multumesc pentru sfat.Ideea este ca parintii mei au facut deja rezervarea, si, in plus nu ne aranjeaza sa mergem in Grecia, deoarece mergem si cu unchiul si matusa mea care au o fetita de 3 ani si mergem cu masina.Am fost in 2008 si in 2010 in Turcia si crede-ma, m-am simtit super! Dar acum...nu ne mai permite criza sa mergem in Turcia si consider ca de 2 ori e deja destul.Am mai fost in Bulgaria o data, la Nessebar, de Paste.Am avut noroc ca am stat doar cateva zile.Mancarea era extrem de ciudata (Nu stiu cati ati auzit de ciorba de spanac la micul dejun). Mama ajunsese sa manance in fiecare dimineata gris cu lapte laughing dar conditiile nu au fost deranjante. Oricum am inteles ca aceasta statiune este construita de nemti si este la un nivel mai ridicat decat celelalte statiuni din Bulgaria.

| Daaax3 a răspuns:

Monicutsa pleci? Fara mine?batting eyelashes Ce te imi deranjeaza intrebarea pusa de mine.straight face Oricum iti zic eu Bulgaria e tara frumoasa:X

| monikablondie explică:

Da,iubita plec, dar plec abia la vara.Si stiu ca Bulgaria e o tara frumoasa, intrebarea era despre hotel big grin

| Daaax3 a răspuns:

Si ala e frumosstraight face...credbig grin...nu conteaza du-te

| monikablondie explică:

Ma duc oricum, stai linistita! kiss