| razvanBB a întrebat:

As vrea sa merg la mare cu cortu nu am fost niciodata cu cortu vreau sa vad cum e. Unde as putea gasi un camping sau ceva de amplasat cortu. Ma poate ajuta si pe mine cineva. Multumesc

Răspuns Câştigător
| JustOneDay a răspuns:

Sunt multe locuri: Vama Veche are camping(Cortina Gate).In Costinesti, Camping Kraus.In Eforie Sud, Camping Cosmos.In 2 Mai, Camping Hacienda. Mai mult de acestea, daca te duci in Vama Veche, vei gasi locuri libere pe plaja unde poti amplasa cortul si vei avea locul asigurat.

2 răspunsuri:
| sfaturiturism a răspuns:

Iti recomand camping Zodiac din Jupiter. Am fost 3 ani la rand cu cortul. Conditii foarte bune, loc bine amenajat cu umbra si pazit.

| Marzipany a răspuns:

2 Mai :Camping Hacienda