| ruxy_4476 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce facultate tb sa urmez daca vreau sa ma fac agent de turism?

Răspuns Câştigător
| cretz a răspuns:

Din cate stiu eu la ase e o facultate care se numeste: turism si serviciihappy

5 răspunsuri:
| edy24 a răspuns:

Turismul din Romania este la un nivel jalnic, ai timp sa te reorientezi. Succes!

| _pink a răspuns:

Universitatea "Babes-Bolyai" Cluj - Napoca
Facultatea de Geografie - sectia Turism
Geografia turismului 4 ani/zi Turism 50 locuri
http://www.infotravelromania.ro/facultati.html

| Piticaaa a răspuns:

Nu ma pricep dar cred ca ceea ce iti trebuie este Facultatea De Geografie.

| simina a răspuns:

Este la ASE in Bucuresti si fac. particulara Dimitrie Cantemir care are sedii in mai multe orase depinde din ce oras esti

| khrystyann a răspuns:

Stiinte economice Economia turismului comert turism servicii