| PopStarInMyMind a întrebat:

Aveti idee ce ar trebui sa i-au de la Piata Unirii ca sa ajung la Sala Radio(Strada General Berthelot 60-64, București)? Va rog am foarte mare nevoie!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra pe site-ul RATB Bucuresti.Ai acolo toate traseele si toate mijloacele de transport in comun.

| Darria a răspuns:

Strada G-ral Berthelot este foarte aproape de unirii, deci daca nu te grabesti poti sa o iei pe jos. Altfel, poti sa iei metroul o statie pana la Izvor(dar trebuie sa traversezi Cismigiul) sau 123 pana la Calea Grivitei. autobuzul te lasa aproape de intrarea pe stradawinking

| play007 a răspuns:

Nu ai nimic direct (decat taxiul happy )

metroul pana la eroilor si dupa ceva ce merge spre romana (226, 268 etc) si cobori la Cismigiu de acolo la pas cateva minute

sau 123 pana la casa radio si de acolo pe jos