| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa un bilet de avion Romania-Brazilia? Nu stiu daca e bine aleasa categoria.Multumesc anticipat... FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| Heng a răspuns:

Depinde de Oras. Sunt mai multe orase in Brazilia.Deasemenea depinde si de data in care doresti sa mergi. Eu am ales 15 respectiv 16 noiembrie.

Otopeni - Paris CDG (490E - 15 noiembrie) TAROM
Paris - Rio de Janeiro (356E - 16 noiembrie) AIR FRANCE

Sau -> Low-cost.

Otopeni-Paris Beauvais - (45E - 14 noiembrie) BlueAir

Paris CDG - Rio de Janeiro(vezi mai sus) AIRFRANCE

P.S : De la Beauvais pana la CDG e o distanta destul de mare.

Mai poti cauta tu atat la marile companii, cat si la low-cost-uri. Cauta pe net si vei gasi.

Seara buna.

2 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

In jur de 1000 de euro. Depinde. Poti gasi si mai ieftin. De exemplu 850 euro. Si mai scump 1400 de euro.

| rocket a răspuns:

Intreaba la o agentie. Eu cu www.idealtour.ro calatoresc tot timpul.