| anonim_4396 a întrebat:

Care este din Bucuresti si a fost in Germania/Elvetia cu autocarul? M-ar interesa sa stiu prin ce agentie ati fost si care au fost conditiile. Ce agentii serioase cunoasteti? Stiti ceva de CFR International? M-am interesat la Atlasib si n-au plecari in Germania-Lorrach sau Elvetia-Basel doar cei de la Eurolines dar nu-mi convine pentru ca au plecari doar miercurea si sambata. Daca a umblat cineva pe rutele astea va rog sa-mi raspundeti aici sau eventual intr-un mesaj.In speranta ca voi primii vreun raspuns, va spun o zi buna si multumesc!

Răspuns Câştigător
| daniellla a răspuns:

Eu am fost cu Eurolines in Germania.Nu stiu sigur daca doar in zilele mentionate de tine, cand am fost eu (acum un an)nu era asa.dar e estul de buna agentia.

1 răspuns: