| RuxiKasandra a întrebat:

Caut o cabana buna unde sa imi petrec ziua de 1 mai. Cine are site-uri cu cabane ( in special in zona: Bezid, Lunca Bradului, Salard, Stanceni, Toplita, Izvorul Muresului, Praid si Vatra Dornei ) sa lase aici site-ul. Pt cele mai bune cabane dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| microsedd a răspuns:

In stanceni mestera sunt ceva cabane faine dar nu cred ca sunt puse pe vreun site trebuie sa mergi la fata locului sa vorbesti cu cei de acolo, eu am fost in iarna acolo si mi-a placut foarte tare zona

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta pe Google...