| CreatzaBắ a întrebat:

ce agentii de turism stiti in timisoara?(cat mai ieftin, daca se poate pana in 2 mil de pers.)si sa fie ori luna aceasta, ori luna vitoare cel tarziu. fundita pentru rasp bunhappy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Agentia de turism cea mai avantajoasa (oferta/servicii/pret) din Timisoara se afla in centru, langa sediul principal Orange de pe strada Paris. Cand ajungi la Orange, intreaba trecatorii de agentie turistica si vei fi indrumat/a. E printre blocuri si mi-e mai greu sa-ti explic mai bine de atat. Aaa, mi-am amintit, e si o farmacie chiar langa agentia respectiva (SensiBlu, daca nu ma insel). Sper s-o gasesti. Succes!

| ikram a răspuns:

Poti incerca si Agentia Eximtur, www.eximtur.ro, au in iulius Mall si piata victoriei.
Este testata, asa ca ti-o recomand cu incredere.