| adina02 a întrebat:

Ce locuri frumoase din Bulgaria imi puteti recomanda? si un hotel ieftin, sa fie langa o statiune sau intr-o statiune.

5 răspunsuri:
| simonanegru271207 a răspuns:

Nisipurile de aur hotel viva eu am fost la banchet si am dat pe vineri sambata si duminica am plecat + transport +all inclusiv 100 euro

| Shatzie a răspuns:

Balchik este o statiune splendida, langa un oras absolut magnific. Noi am stat la Hotel Ahilea si am avut all inclusive cu 23 euro/pers/zi.

| Dootzy a răspuns:

Noi am stat la hotelul "Golden sands" cu scari si lift, iar jos restaurant si piscina cu terasa si mini-frigider in camera (piscina de adulti 2, 30 m;; piscina de copii cu scari si topogan cu apa aproape 1 m.) sezlonguri cu umbrela langa piscina.parc de copii langa hotel, vedere de la terasa si plaja si multe altele. Sper sa iti placa!(Nisipurile De Aur)

| ASIGURATORUL a răspuns:

E super la Nisipuri, Hotel Bonita...are 14 etaje si e cu vedere frontala la mare. Rasaritul e superb!

| Deelya a răspuns:

In Bulgaria locuri frumoase sunt putine insa riscurile sunt maxime.Si nu te ajuta nimeni.Nici macar ambasada.(care se ocupa doar de decese). Hoti deghizati in politisti, jepcari si corupti.asta e bulgaria.O tranzitez de 3 ori pe an