| anonim_4396 a întrebat:

Cetatea Poenari este deschisa in perioada asta? Am cautat pe internet si scrie ca se deschide la 9, dar mi-ar plăcea o confirmare, ca sa nu am vreo surpriza si sa merg degeaba. Multumesc happy

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.

| ValentinGabi a răspuns:

Da

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu suni direct acolo ca sa te asiguri de acest lucru?

| anonimg a răspuns:

Un astfel de loc ar trebui să aibă un număr de telefon.
Dacă nu, poti suna și intreba (sau email) primăria din zona respectivă.

| Nonolita a răspuns:

Pe Google maps este o recenzie de acum o saptamana. Inseamna ca se poate vizita.
Telefon de la Muzeul judetean: 0248212561