| regina a întrebat:

cine stie cat costa un bilet intreg Bucuresti-Brasov? Am nevoie urgent {trenul poate sa fie personal, rapid sau accelerat dar sa specificati}

Dau funda si voturikiss

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

Cauta aici gastesti de TOATE iti spun http://www.mersultrenurilor.ro/ funda? Iti spun daca nu dai la nimeni nu te mai tine de promisiune

1 răspuns:
| helpu a răspuns:

Personal Bucuresti-Brassov : Clasa 2-a 19.1 lei. Clasa 1 este 30 lei.
Accelerat Bucuresti -Brasol: Clasa 2-a 36 lei. Clasa 1 este 55.1 lei.
Intercity Bucuresti Brasov: Clasa 2-a 48 lei. Clasa 1 este 66.5 lei
Rapid Bucuresti-Brasov: Clasa 2-a 44.1 lei. Clasa 1 este 61.1 lei.

aceste preturi sunt pentru adulti happy

funda? big grin