| Iuliaaa555 a întrebat:

Bună!
Cum vi se pare perioada 21-24 iunie de mers la mare?
A mers cineva in perioada asta a lunii iunie?

2 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

E cat de cat ok! Asta daca nu iti place mult caldura din luna lui cuptor (iulie) sau august. E soare de bronzat, e ok... Doar ca apa marii se incalzeste mai mult in august-septembrie.

| mihai69 a răspuns:

Depinde despre care mare e vorba.
La Marea Neagră, pe litoralul nostru, e relativ ok. Doar că în ultimii ani cam prin perioada aia au fost și ceva zile cu vreme rea (ploaie, frig, vânt).
De fapt, clima nu prea mai e demult cum ne obișnuisem cu ea. Ce să-i faci, „beneficiile" modernizării și tehnologizării pe bază de carbon.