| Lidia9494 a întrebat:

De ziua îndrăgostiților, sau cel putin in perioada 31 ian. - 8 feb., as dori sa imi scot prietenul la un eveniment frumos. O excursie in tara sau străinătate. Ce agenție de turism si ce locuri imi recomandați? Pana acum m-am gândit la Budapesta sau carnavalul de la Viena. 2 Persoane, buget maxim 140 de euro / pers, plecarea trebuie sa fie din ORADEA.
Va rog, postati link-ul.

Multumesc

4 răspunsuri:
| Lidia9494 explică:

Carnavalul de la Veneția **

| mihai69 a răspuns:

AmFostAcolo.travel (plecări din TM sau CJ - Oradea din păcate nu e pe listă).

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iti recomand vama buzaului jud Brasov

| BujuIonel a răspuns:

Eu zic sa nu consumi foarte multi bani, un cadou decent e suficient...Ai un site mai jos de unde poti cumpara la preturi bune, cadouri de calitate.

http://ttap.co/17xlV9Z