| bigsy a întrebat:

deci am 11 ani. 1.65 m. la AQUA MAGIC Mamaia, am vazut ceva pe net ca pentru copii sub 1.50 costa 30 lei. 1. oare va trebuii sa platesc taxa pentru adulti? 2. e cineva de parere ca si mine: ar trebui sa fie o taxa pentru copii. una pentru adulti. fara inaltimi. ce credeti?

6 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Eu nu sunt de acord, platesti cat trebuie ce le pasa lor daca esti copil? Ai peste 1.50 platesti, eu am 1.68 si nu ma plang ca trebuie sa platesc taxa pentru adulti.

| RaduCata a răspuns:

Cred ca da. Eu am 10 ani `1.50m (poate cu cativa cm mai mult) si la scoala a fost ceva unde puteau merge nu mai cei cu mai putin de 1.50m si eu nu am putut crying deci fara suparare nu cred ca vei intra cu 30 lei crying.

| bigsy explică:

Am fost curioasa. @A12NDRA. nu ma deranjeaza deloc.ce`s 30 de lei in plus. FRAIERUTZO!

| DomnisoaraLove a răspuns:

1 65 la 11 aniiiiiiiiiiiiii? Esti bestialllllllllllllllllllllllllllllll/aaaaaaaaaaa
Si da ai dreptate nu ar trebui sa se ia dupa inaltime unii dintre noi suntem mai dezvoltati pentru varsta noastra(cazul meu) dar tot copii suntem...
Asta eee...ce sa facem nu putem noi sa-i obligam!kiss

| AFR81 a răspuns:

Platesti pentru adultilaughing.

| OannnaM_3053 a răspuns:

Pentru copii e 25 d lei, iar pentru adulti e 30 de lei big grin... stiu` eu,...big grin am fost acum 1 saptamana