| Dey15 a întrebat:

De la gara Constanta pana la Mamaia cu ce as putea sa ajung, ce pret, in ce timp?
Puteti sa-mi dati ceva sfaturi sau daca ati fost voi, cum ati procedat?

3 răspunsuri:
| ClatitaCuMiere a răspuns:

M-am dus pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, ia 310 microbuz, merge pana la Cazino Mamaia. Sau poți sa iei microbuz L23 și costa 8 lei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa folosesti aplicatia Moovit. Cu autobuzul 100M cred ca este cel mai ok. Un bilet, din ce tin eu minte, cred ca era in jur de 1, 50 lei. Poti sa il cumperi de la sofer, de la locurile speciale pentru cumpararea biletelor sau chiar si din unele magazine. https://moovitapp.com/......%C8%9Ba/ro