| FreshDreams a întrebat:

Buna >dimineatabig grin< TPUbig grin.Am o intrebare, ma ajutati?big grin

Anul asta mergem la mare in Bulgaria, la hotel Planeta, Sunny Beach.Ne-am luat deja biletul, problema este ca pe forumuri, hotelul era rau-famat, scriau persoanele respective ca mancarea era rece, bataie pe ea, personal rautacios.Asa este? As vrea sa imi raspunda cei care au fost la acest hotel, sau care au mai fost in Sunny Beach.Plajele am auzit ca sunt curate.Se formeaza si pe la ei curenti care te trag in apa?

Multumesc anticipat!happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lil_2808 a răspuns:

E fain aklwinking adica nu te lua dupa ce scrie toti invidiosiihappy

| blue95 a răspuns:

Iti zic eu ca am fost acolo.nu la acel hotel ci la altul.si nu e deloc adevarat.adica mie mi s-a parut primitor si plaja era superbabig grin deci nu te speriahappy

| AnaEindragostita a răspuns:

Am fost, e grozav acolo nueste chiar asa sa stii ca este un hotel f grozav si f multa lume vine aici pentru a capata o vacanta binemeritata
Hotel Planeta este situate la 70 m distanta de plaja, in central statiunii Sunny Beach.Hotelul Planeta ***** este cel mai nou colt de rai ce ofera liniste si lux in inima celei mai attractive statiuni litorale din Bulgaria, Sunny Beach. Acest hotel are clasificarea de 5 stele.Hotelul Planeta ***** din Sunny Beach ofera:
Facilitati camera: aer conditionat, telefon direct, tv cablu/ satelit, radio, acces internet, mini-bar, frigider, birou de lucru, grup sanitar cu dus/cada, balcon.

Camerele duble au paturi twin si lounge cu canapea plianta; se pot caza pana la maximum 2 adulti si 2 copii.

Camerele family si apartamentele sunt formate dintr-un dormitor si lounge separate, ambele cu balcon.

In toate studiourile este disponibila o bucatarie echipata complet
Hotelul Planeta***** din Sunny Beach ofera urmatoarele facilitati: acces internet, centru de afaceri, Sali de conferinta, loc de joaca pentru copii, magazine si buticuri, salon de infrumusetare si coafor, restaurant, disco/ night club, lobby bar, bar la piscina, ascensor.

Night Clubul panoramic ofera o atmosfera unica si o priveliste magnifica spre mare.

Recreere si sport: centru fitness, piscina exterioara, baie de aburi, sauna, masaj, Jacuzzi, centru medical si Spa.

Hotelul Planeta***** organizeaza intalniri de afaceri si conferinte punand la dispozitie Sali de conferinte: Sofia ndash; 350 locuri; Burgas ndash; 80 locuri; Nessebar ndash; 60 locuri. Toate au vedere panoramica, echipament modern si diverse facilitati.