| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietenii mei cautam o statiune la mare care sa fie ieftina si frumoasa.[Vrem sa stam la pensiuni]Ce imi recomandati?
Apa sa nu fie cu alge si murdara.

4 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Vama Veche. E asa de plin pentru ca preturile sunt mai mici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Albena

| devilshelp a răspuns:

Costinesti. E apa frumoasa si gasiti pensiuni. Plus ca e si destul tineret, nu mergeti pe plaja plina de moaste

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Cauta ceva in Navodari apa este foarte curata acolo eu dunt din Tulcea dar statiuni nu stiu asa ca cauta ceva in nacodari