| marius_8773 a întrebat:

mai repet odata intrebarea mea de acum citva timp, referitoare la o posibilitate de cazare pe DN 7, pe tronsonul arad-deva. a facut cineva experiente in acest sens? cautam o pensiune sau un hotel pentru o noapte de relaxare pe drumul de la nadlak spre casa. nu demult am trecut cu masina pe linga hotelul,, bleu marin,, in apropierea de alba iulia. cunoaste cineva aceasta locatie?

2 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search

Asta e tot ce am gasit. Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu experiente proprii dar nu prea am foarte multe amintiri din locurile acelea.

Psihoyounger

| adinaciosescu a răspuns:

Ai multiple posibilitati vizibile pe traseu.Cladova,Lipova,Km.43,Capruta,Debelagora...