| April27 a întrebat:

nu mai joc ourworld cineva mi-a furat contul acum ma plictisesc mai stiti niste jocuri gen ourworld dau fundita pentru cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| sasunila a răspuns:

Pai perfect world, metin2, cabal etc

| raspundatorul a răspuns:

Nu cred ca esti Miley Cyrus dar oricum te ajut. icearca sims 2 3 sau 4, sau intra pe mmoprg acolo mai sunt jocuri tari.sau un joc indentic e free realms si inca unu pe care il stieo colega de a mea o sa til spun la alt mesaj cand incepe scoala

| prettybelle a răspuns:

Incearca pe www.imvu.com (este un fel de ourworld, dar e 3D)

| Sἶrenἶa a răspuns:

Imvu love struck

| DanMp3 a răspuns:

Incearca conquer :d e 2D mmoprg este gratuit sa joci!
da' in schimb poti cumpara iteme cu $$$ $_$ http://co.91.com/
anul acesta in Iulie a implinit 7 ani de cand a aparut. are peste 10 milioane de jucatori inregistrati [pe toate servarele] trebuie sa stii engleza ai tutoriale si altele pe site-u' official
sau cabal :d nu iti pot da detalii... iti pot spune doar ca este 3D

bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta gogle : 4story : si daca nu-ti plk dai : metin2 : astept fundita si da-mi id taubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2, 4 story

| lolitza a răspuns:

Imvu, careva, second life, etc scrie pe google chat and avatars si gasesti cate vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai este unl se numeste conqztador

| ღAnonimღ a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1, 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc. Merit funditahappy:*big grin?

| ღAnonimღ a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1 , 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba,mai sunt f multe pe facebook, etc. Merit funditzahappy:*big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SA

| Oprea_Ana_1993 a răspuns:

DownWorld