| deny_2177 a întrebat:

nu stiti daca sunt microbuze sau un alt mijloc de transport din suceava spre cacica? in afara de tren...astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Buna! Eu am fost din piatra neamt pana in suceava cu un autocar. Daca vrei poti merge cu microbuz, autobuz. Asta a fost intr-o excursie cu clasa. Si din suceava am fosta la caccica, la salina; X tot cu aclasi autocar. Daca tu nu te duci cu un grup sunt microbuze din suceava spre cacica. Vezi la autogara sau in alta parte ca sunt categoric. Doar lumea calatoreste? Cei fara masina ce fac?