Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna cat costa intrarea la Arsenal Park din Orastie - Hunedoara si alte tarife, cazare.... Multumesc!

3 răspunsuri:
| ComaniciIonut a răspuns:

Sunt din orastie...aici poti gasi orice http://www.arsenalpark.ro/

| UsersBoss a răspuns:

Eu cand am fost o costat 10 lei dar sa ai bani la tine si de un suc dar nu stiu cat trebuie sa platesti sa joci golf ca la fotbal nu am platit nimic ca am venit cu unchimio care trebuia sa joace. SSper ca te-am ajutat.

| alexs99 a răspuns:

Intrarea la Arsenal Park costa 10 lei, mancarea si bauturile sunt mai scumpe cu 2-3 lei decat in mod obisnuit.