| deea002000 a întrebat:

puteti sa imi spuneti cati km sunt intre Bulgaria-Romania. va rooogg Urgent! Funda. :* [Scuzati categoriahee hee]

Răspuns Câştigător
| Florincrap a răspuns:

Intre Bucuresti si Sofia-cam 500 km.

6 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

La granita = 0 km. Sper ca te-am ajutat

| 0rlando a răspuns:

România și Bulgaria sunt vecini la graniță, deci distanța este de 0 Km.

| Georgiana2505 a răspuns:

Avand in vedere ca sunt tari vecine cu granita comuna, distanta este de 0 km.

| C0nstantin a răspuns:

Depinde de unde din Romania si pana unde in Bulgaria straight face de ce nu gandesti un pic inainte sa formulezi intrebarea?

| UnulPentruToți a răspuns:

2.800m. Adică 2, 8Km

| yellowalien a răspuns:

Dă mai multe detalii. Din ce oraş în ce oraş? Oricum ar fi, când ai nevoie să afli asta, intră pe google maps, apasă butonul "Get directions" şi scrie cele 2 oraşe. Îţi arată şi traseul şi câţi km sunt.