| anonim_4396 a întrebat:

Buna sa va fie inima!
Majoritatea ati fost pe la mare, altii stati chiar prin preajma.Deci as dori ceva informatii despre un hotel/pensiune, ceva pentru cazare. Daca se poate ceva numere de telefon/linkuri/adrese de Y! M si vorbim pe mess. Dau funda la toti care raspund serios!big grin

Răspuns Câştigător
| Kida_5364 a răspuns:

Pai depinde unde vrei eu am fost la Sulina e foarte frumos acolo e marea si delta aier curat liniste Si diferite locuri de cazare e o pensiune Rustic chiar la cativa metri dehttp://www.viaromania.eu/cazare.cfm/sulina-967-pensiunea_casa_coral.html mare au mancare buna cazarea la fel iti daw un sait la care sa te uiti la locuri de cazare Mai este Pensiunea Marina, Casa Coral Un loc incantator Alga care e la bazin Sunt destul de multe http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/sulina-967-pensiunea_casa_coral.html LA Unele pensiuni se organizeaza si Excursi In Delta Spre Exemplu daca mergi vara Sunt Festivalurile Orasului iar in luna august de ziua marinei sunt concursuri foarte multe iti Recomand Sulina O Oaza De Liniste:D

1 răspuns:
| Cipsy a răspuns:

Rectfic: Funda o primeste doar unul iar in legatura cu cazarea daca se poate si stiti pe la Mamaia ceva...Multumesc!