| Meddeh a întrebat:

Buna seara TPU. happy Imi poate spune si mie cineva cat este un bilet Bucuresti-Costinesti de tren? si dus si intors. in total? sunt eleva. Si imi puteti da un site? alte informatii utile, etc? dau funda.

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Uite aici un site in care poti sa scrii data si ora in care vrei sa pleci si iti da pretul si ora la care vei ajunge.De pe acest site poti sa iti cumperi si bilete online www.cfrcalatori.ro.Eu am dat pe un bilet dus-intors in jur de 95 de lei Bucuresti-Mangalia
(cu reducere pentru elev) pana in Costinesti s-ar putea sa fie cu cativa lei mai ieftin.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cfr.ro. daca iti iei dus intors platesti cu 10% mai ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate detaliile aici: http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Bucuresti_Nord/Costinesti