| misterious92 a întrebat:

Buna,stie cineva cat costa un bilet de avion Belgia(antwerp)-Romania(Timisoara), cu rezervare din timp?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://www.liligo.ro/bilete-ieftine-bucuresti_antwerp_be/
Eu zic sa dai un telefon direct la sursa si primesti toate informatiile, in doar doua minute!

| Anuska30oana a răspuns:

Http://www.esky.ro/......rSsc_kQap1
Depinde pentru ce perioada vrei si daca ai nevoie de zbor dus-intors pretul se mai modifica! Poti sa faci tu cautarea sau sa ii contactezi prin mail sau la telefon!

| Ioana86 a răspuns:

Cel mai bine este sa cauti tu direct pe unul dintre multele motoare de rezervari online bilete avion precum http://www.haisamergem.ro (deoarece tariful depinde mult de perioada, companie aeriana etc.)

| misterious92 explică:

Multumesc de raspunsuri, am cautat pe diverse site-uri si imi dadeau niste preturi exorbitante de aceea am intrebat aici, ca poate cineva a mers pe ruta asta.