| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca din Mangalia poti lua o masina care sa te duca la Balcic-Bulgaria? happy

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu, acum doi ani, am mers de la Braila la Balcic si microbuzul ala a trecut si prin Mangalia. Firma se numea Mercado Sud.
Intra pe autogari.ro si cauta acolo; e imposibil sa nu gasesti.
Desi, la cat e de aproape Balcicul de Mangalia, cred ca poti sa mergi si cu "ia-ma, nene".

1 răspuns:
| Undercover10 a răspuns:

Multumesc mult! Chiar mi-ai fost de ajutorhappy M-am uitat acum pe autogari.ro, am gasit ce vroiam si cred ca o sa plec spre Mangalia chiar cu microbuzulhappy O seara buna si vacanta placutahappy