| andrushk50 a întrebat:

Stiti cum se numeste podul ala al Frantei sub care trec masini...

5 răspunsuri:
| Vizaru_Lucian_1996 a răspuns:

Cred ca este vorba de Canalul Manecii... sper ca te-am ajutat.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Numai in Paris sunt peste 300 de poduri! De unde naiba sa ghicim la ce te referi tu? De parca in toata Franta, ar fi un singur pod!
Greu mai e cu exprimarea logica!

| powergirl a răspuns:

Http://www.viatorium.com/2011/12/top-10-viatorium-poduri-europa.html uita-te aici poate il gasesti printre astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care din ele? Crezi ca numai pe sub un pod trec masini? Si in Romania sint mai multe, daramite in Franta! Iar daca mai pui la socoteala si bretelele de intare/iesire ale autostrazilor... sa tot fie poduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe poduri in Franta, fii mai concis daca vrei sa primesti un raspuns concret. Pa, pa.