| Maddeleine a întrebat:

a auzit careva de agentia turistica ROUND TRIP CLUB? E serioasa? Nu de alta dar am facut cerere pentru un circuit si pe contract scria la "capital social" :200 ron ceea ce e cam ciudat.Astept pareri:*

1 răspuns:
| Andreea_Draculea_1993 a răspuns:

Capitalul social reprezinta capitalul social al firmei sau mai bine zis reprezinta capitalul social al fiecarei organizatii de tip SC sau SRL asa ca...happy incearca... :d eu incerc mai mereu ce apare " nou " happy