| laura97khadijha a întrebat:

As vrea sa stiu daca ma duc in Mamaia, in partea de Nord a statiunii, dupa hotel Ambasador, plaja e mai libera penttru ca eu sunt musulmana si nu am voie sa vad atatia oameni care stau doar in costum de baie. Cel mai bun raspuns fundita

Răspuns Câştigător
| NanaXOXO a răspuns:

Si parintii mei sunt musulmani si eu de asemenea, dar e pacat ce faci tu( si familia ta)... Nu conteaza cat de populata este plaja, conteaza ca te dezbraci si o sa te vada cineva, plaja nu este doar a ta, daca vrei sa te bronzezi, du-te la bunici la tara, si te bronzezi cat vrei(asa fac eu). Dar daca pe tine te lasa inima si te lasa parintii sa faci asa ceva...ce as putea spune: baftawinking Si gandeste-te bine ce faci.Byeee

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Raspuns la ce intrebare? daca sa te duci in mamaia? sau alta intrebare eu nu vad. pai daca vrei sa te duci bine, daca nu vrei, nu te mai duci. laughing)

| NoNaamexD a răspuns:

Salut! Am cautat pe internet si am gasit doar un lucru(sper sa te ajute) partea nordica este foarte frumoasa deci s-ar putea sa fie destul de populata...Alte informatii n-am gasit. Poate ai noroc si iti raspunde cineva care a fost acolo. happy

| laura97khadijha explică:

Salam aleykum adriana! uite eu nu vreau sa ma dezbrac pe plaja ca doar sunt musulmana. Nu as face asa ceva niciodata, dar imi voi cumpara costum de baie islamic. Imi place foarte mult sa inot.